قالیباف فرمان اولین آتش به اختیار سیاسی را صادر کرد!

دکتر محمد باقر قالیباف پس از انتخابات سال 96 طی یک نامه ای در 31 تیر 96 از جوانان دلسوز و انقلابی ایران عزیز خواست با دیدی درست نسبت به مسایل و مشکلات کشور آستین های خود را بالا زده و همت گمارده و کشور عزیزمان ایران را به قله های افتخار برسانند.

همچنین دکتر قالیباف در این نامه با اشاره به اینکه این انقلاب با تکیه بر شور و انگیزه جوانان پیروز شد و این نظام با فداکاری آنها بقای خود را تضمین کرد. و ادامه راه را نیز جز تکیه بر جوانان در انجامِ کارهایِ بزرگ و ماندگار نداست.

در پایان این نامه با اشاره به خود انتقادی از جبهه اصولگرایی، از جوانان خواست تا با طرح مفهومی نواصولگرایی راه های جدید را برای ترویج فرهنگ امام ره و انقلاب باز کرده و موجبات رضایت مردمی که جز هدف اصلی انقلاب است را فراهم آورند.

پس از این نامه قالیباف با حضور در برنامه جهان آرا درباره این نامه و نواصولگرایی و نقش جوانان بیشتر صحبت کرد.

اکنون دوباره در خرداد ماه سال 98 دکتر محمد باقر قالیباف روی سخن را به سوی جوانان کشاند و از آنها خواسته است که در انتخابات مجلس شورای اسلامی که در اسفند ماه سال 98 برگزار می شوند دو رویکرد فعال داشته باشند، اول آنکه جوانان نباید منتظر دعوت باشند بلکه با تاسی به فرمان رهبر فرزانه انقلاب آتش به اختیار وارد میدان شوند و کار را در دست بگیرند و این امر را با حمایت از جوانان مومن انقلابی که کاندید مجلس هستن اشاره نموده است.

همچنین در رویکرد دوم از جوانانی که خود را صالح در این امر میدانند خواسته است که با اعتماد به نفس پا در این عرصه گذاشته و وارد میدان شوند.

هدف نهای دکتر قالیباف از این گفتگو رسیدن به یک مجلس فعال و انقلابی دانسته. همچنین جوانان می توانند خود و یا دیگران را که محق بر حضور در انتخابات میدانند با وارد شدن به سایت مجلس نوhttp://jahad.net ثبت نام کرده.

در نهایت او اعلام کرد که می تواند صدای جوانان باشد و برای تحقق وعده نقش آفرینی واقعی جوانان در انتخابات تلاش کند.

کلام آخر اینکه از نظر اینجانب جوانان باید در انتخابات چه به صورت کاندید و چه به صورت رای دهنده شرکت کرده و با اتحاد ملی موجی به راه اندازند که دیگر لیست های تکراری و افراد غیر شایسته با وعده های جوانگرایی وارد مجلس نشوند تا بتوان جوانان مومن انقلابی که دل گرو نظام دارند و سرشار از شور و انگیزه هستند وارد صحن مجلس شده و حق ملت ایران از دهان افراد فرصت طلب و سودجو خارج کنند و به سفره و جیب ملت برگردانند. دکتر قالیباف برای سومین بار است که از جوانان خواسته اند جلو بیایند و ساختارهای فساد رو بشکنن و پرچم انقلاب 57 را در جایجای سیستم های مدیریتی و سیاسی کشور بلند کنند. کشور ایران متاسفانه طی سالیان درگیر افرادی غرب زده و لیبراال افتاده است که موجبات آفت در بدنه انقلاب شده اند. حال جوانان برای آینده خود و نسل های بعد از خود یک واجب سیاسی و اجتماعی است که با حمایت ملی وارد گود شده و اقدام عملی متناسب داشته باشند که می توان انتخابات مجلس سال 98 را اولین گام آتش به اختیار سیاسی جوانان در سند گام دوم انقلاب دانست. اکنون شما می توانید با ورود به سایت مجلس نو به نشانی http://jahad.net در طرح دکتر قالیباف شرکت کنید.

پایان یادداشت / شریف زمانی

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

اسلایدر سایدبار

درباره من

درباره من

کارشناس ارشد علوم سیاسی | فعال سیاسی و مشاور رسانه ای | مدیرمسئول و سردبیر هفته نامه ملت بیدار و پایگاه خبری تحلیلی ملت بیدار آنلاین | http://melatebidaronline.ir - http://melatebidar.ir